Yeni R1200GS Adventure Açıklandı.

http://www.motorcyclenews.com/upload/300403/images/gs-adventure-2.jpg

BMW sonunda 2014 R1200GS Adventure hakkında tam teknik detayları yayımladı . Bmw firması bu motosiklette daha sert ve daha off-road kullanım tarzı hedeflemiş  .

Yeni motosiklet Adventure (macera) modeli için, 2013 yılı başında standart motosikletlerinde bulunan yeni su soğutmalı 1170cc boksör motorun biraz daha farklı bir versiyonu adapte edilmiş .
 
http://www.motorcyclenews.com/upload/300403/images/gs-adventure-1.jpg


Alman firması bu modelde daha ağır bir volan , daha büyük 30 litrelik yakıt deposu , yeniden tasarlanmış kaporta , off-road arazi için daha uygun yeni sürme modları , uzun seyahat süspansiyonları , büyük ön cam ve bazı büyük mühendislik değişiklikleri ile oldukça kapsamlı bir değişim gösterdiğini belirtiyor.

Düşük hızda motosiklet sürüş kabiliyetini geliştirmek için; ekstra bir titreşim damperi eklenmiştir. Standart model ile karşılaştırıldığında; 950 gram daha  fazla ağırlığa sahip bir volan ile ilk kez macera modeli ile standart model arasında, önemli bir motor modifikasyonu bulunmaktadır.

Standart motosiklet üzerinde en büyük görsel değişim 30 litrelik büyük yakıt deposu ,yeniden şekillenen karoser ve yana monte edilmiş rüzgarlıklarla birlikte uzun gösterge takımı başta geliyor . 

 

07.10.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.