Yeni Indian'lar Geliyor !

 http://cyrilhuzeblog.com/wp-content/uploads/IndianChiefFE.jpg


Polaris / Indian yöneticileri,  Long Beach LA Uluslararası Motosiklet Fuarı'nda, çok sınırlı sayıda 2013 Indian Chief Vintaj FE (Final Edition) son versiyonunu basına tanıttı. Kings Mountain döneminin Indian Chiefs modeli baz  alınarak yapılan bu model, çarpıcı ve güçlü motoruyla (105 " PowerPlus motoru), Thunder Siyah ve Indian Kırmızısı, altın çizgileriyle 1939 Dünya Fuarı boya düzenine sahip. Final Edition yazılı rozetide eklenmiş.


http://cyrilhuzeblog.com/wp-content/uploads/IndianFEStrip2.jpg

Polaris Industries Başkan Yardımcısı Steve Menneto konuşmasında " Biz Indian Motosikletin uzun ve onurlu mirasını şereflendirme ve kutlamanın önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için 2013 Indian Chief FE, bir dönemin sona erdiğini belirten ve bundan önce yapılanlara bir övgüdür. Kings Mountain dönemi, bu devam tarihinde önemli bir rol oynamıştır. Yeni Indian Motosikletini tasarlamaya ve inşaya çalışıyoruz " diyerek Final Edition Indian Amerika'nın orjinal motosiklet markası olarak sürdürülmesi için emek sarfeden Kings Mountain ekibine şükranlarını bildirdi.
 

2013 Indian Chief Vintage Final Edition MSRP ABD'de 37.599 $ ve Kanada'da 39.599 $ dan başlamakta . Sınırlı sayıda üretildiği de belirtilenler arasında.

http://cyrilhuzeblog.com/wp-content/uploads/IndianSpecs.jpg

10.12.2012


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.