YENİ 2014 SUZUKI V-STROM


 

On yıl önce geliştiren Suzuki V-Strom 650  V-twin motor ve hafif alüminyum şasiyle; çok yönlü, dengeli, konforlu ve sürüş için eğlenceli bir karakter sunmasıyla, kullanıcıları tarafından çok sevildi. Bu efsaneyi geliştirerek V-Strom 650 ABS ve  tamamen yeni, V-Strom 1000 motosiklet piyasasına çıkıyor. 

 Güçlü, sürücü dostu Motor:

Tamamen yeniden tasarlanmış, sıvı soğutmalı 1000cc V-twin motor güçlü V-twin rumble ile birlikte zahmetsiz güç üretir.


Hafif, dengeli Şasi:

İnce ve hafif alüminyum çerçeve, kalın yastıklı koltuk ve ayarlanabilir ön cam sayesinde rahat ve eğlenceli olması sağlanmış.


Fren ve Süspansiyon:

Anti Blokaj Fren Sistemi ile Performans esinlenen radyal monte ön fren çeşitli yol koşullarında fren güveni sağlamakta. V-Strom 1000 ters ön çatal ve kolay ayarlanabilir tek şok arka süspansiyona sahip.


Distinctive Styling Tasarım:

Suzuki'nin İlk büyük on / off-road makinesi 1988 DR750S'ten esinlenerek  cesur ve farklı stille oluşturulmuş dizayn.


Gelişmiş Çekiş Kontrol Sistemi:

Suzuki gelişmiş çekiş kontrol sistemi; gelişmiş spor sürüş, kaygan yüzeylerde performans ve güvenle seyahat için donatılmıştır.


Bagaj Sistemi:

Tamamen yeni bir bagaj sistemi tasarlanmış ve test edilmiştir. Kolay kurulumlu bagaj sistemi, dar ve temiz bir görünüm sağlamakta.01.07.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.