Yarışlara Yeni Bir Heyecan: Isparta Davraz Motosnow

Yarışlara Yeni Bir Heyecan: Isparta Davraz Motosnow

  

Yarışlara Yeni Bir Heyecan: Isparta Davraz Motosnow

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2014 yarış takviminde yer alan Motosnow 22-23 Şubat tarihlerinde Isparta Davraz Dağı’nda düzenlenecek.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) 2014 Yarış Takvimi 22-23 Şubat 2014 tarihinde Isparta’da yapılacak Motosnow (Kar üzerinde motosiklet yarışı) etkinliğiyle başlayacak. Isparta Motosiklet Kulübü’nün organizasyonuyla Davraz Dağı’nda yapılacak Motosnow yarışları Türkiye’de bir ilk olacak. 2.635 metre rakıma sahip Davraz Kayak Merkezi’nin 2.000 metresinde yapılacak olan etkinlikte, yarış parkuru kar üzerinde ve kar setlerinden hazırlanmış virajlı düz etaplı alan üzerinde hazırlanıyor. 22 Şubat Cumartesi günü sıralama antrenmanlarıyla başlayacak motosnow etkinliği, 23 Şubat Pazar günü yapılacak Junior grubu (50-85 cc.) yarışıyla start alacak yetişkinler grubunun yarışı ve çeşitli etkinliklerle son bulacak.
 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF), Isparta Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ve Isparta Motosiklet Kulübü (ISMOK) işbirliğinde düzenlenecek olan Davraz Motosnow Motosiklet Yarışına büyük katılımın olması bekleniyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Murat Gevrek, Moto Snow yarışları için hazırlıklara başladıklarını belirterek, “Bu etkinlik Türkiye’de bir ilk olacak. Yarışlara yoğun katılım bekliyoruz. Davraz’ın tanıtımı için bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Tüm hemşerilerimizi Davraz’a bekliyoruz” dedi. Avrupa ülkelerinde örnekleri bulunan ve daha çok kar üzerinde eğlence amaçlı yapılan motosiklet yarışlarını ülkemizde ilk defa resmi yarış olarak düzenleyecek olan ISMOK Başkanı Mustafa Yavuz Öz "Isparta Motosiklet Kulübü Derneği olarak ilgili devlet kurumlarının ve TMF’nin de desteğiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştireceğiz” dedi.


Davraz Motosnow Etkinlik Detayı için tıklayın

Kaynak: TMF

13.02.2014


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.