Türkiye Pist ve Süpermoto Şampiyonaları'nın 6. Ayak Yarışları İzmir'de

İzmir'de Motor Sporları Şöleni

  

İzmir'de Motor Sporları Şöleni


Türkiye Pist ve Süpermoto Şampiyonaları'nın 6. Ayak yarışları bu hafta sonu İzmir Ülkü Yarış Pisti'nde koşulacak.

 

 

Motor sporlarının en çok ilgi gördüğü İzmir yeniden Türkiye Pist ve Süpermoto Şampiyonaları’na ev sahipliği yapacak. Türkiye Pist Şampiyonası 6. Ayak ve Türkiye Süpermoto Şampiyonası 6. Ayak yarışları  Ülkü Yarış Pistinde 2-3 Kasım tarihlerinde koşulacak. Yarış severler, Ülkü Yarış Pisti’nde motor sesleriyle beraber heyecan dolu bir hafta sonu geçirecek. Türkiye Pist Şampiyonası'nın 6. Ayak yarışında 1000 cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), Bayanlar Kupası ve 125 cc kategorilerinde yarışlar büyük bir mücadeleye sahne olacak. Sezonun altıncı ayağı 2 Kasım Cumartesi günü sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. 3 Kasım Pazar günü ise 9 sınıfta birbirinden çekişmeli yarışlar izleyenlere büyük heyecan yaşatacak. Ülkü Yarış Pisti'nde yapılacak en önemli yarışlardan biri de TMF GP. TMF GP'de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacak.
 


SÜPERMOTO FİNAL YAPACAK

Ülkü Yarış Pisti’nde süper bir heyecan daha yaşanacak.  Türkiye Süpermoto Şampiyonası’nın son ayağı uzun bir aradan sonra İzmir’de koşulacak ve 2013 yılının şampiyonları belli olacak. Yarışlar; Süpermoto A, Süpermoto B, Süpermoto S3, Süpermoto Gençler 85 cc ve Süpermoto Minikler 65 cc kategorilerinde yapılacak. Birbirinden değişik viraj alma teknikleriyle sporcuların yeteneklerini ön plana çıkaran yarışlar, seyircilere adrenalin dolu bir hafta sonu yaşatacak. 2 Kasım Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından sıralama antrenmanlarıyla start alacak şampiyona, 3 Kasım Pazar günü birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olacak.

Kaynak :Tmf

 

30.10.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.