Türkiye Pist Şampiyonası'nın 7. Ayağı İzmir'de

İzmir Şampiyonları Ağırlayacak

  

İzmir Şampiyonları Ağırlayacak


Türkiye Pist Şampiyonası'nın 7. Ayağı 23-24 Kasım tarihlerinde İzmir’de yapılacak. 2013 yılın şampiyonları da resmen belli olacak.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2013 yarış takviminde yer alan Türkiye Pist Şampiyonası'nın son ayağı 23-24 Kasım tarihinde İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde düzenlenecek. Sezonun son ayağı olması nedeniyle pilotlar için çok daha önemli olan yarışlar sonunda 2013 yılının şampiyonları belli olacak. Türkiye Pist Şampiyonası'nın 7. Ayak yarışında 1000 cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), Bayanlar Kupası ve 125 cc kategorilerinde yarışlar amansız bir mücadeleye sahne olacak. Sezonun son yarışı 23 Kasım Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanlarıyla başlayacak. 24 Kasım Pazar günü ise 10 sınıfta şampiyonların belli olacağı yarışlar izleyenlere büyük heyecan yaşatacak.

Ülkü Yarış Pisti'nde yapılacak en önemli yarışlardan biri de TMF GP. 20 tur üzerinden koşulacak TMF GP'de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacak.

Öte yandan Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun kuracağı TMF Şov Takımı’nın seçmeleri de İzmir Ülkü Yarış Pisti’nin padok alanında yapılacak.

Kaynak: TMF
 

16.11.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.