Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. Ayağı 24-25 Ağustos Tarihlerinde.

Hayrabolu Motokrosçuları Bekliyor

 

Hayrabolu Motokrosçuları Bekliyor


Teknik, beceri, cesaret ve dengenin öne çıktığı Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. Ayağı 24-25 Ağustos tarihlerinde Tekirdağ ilinin Hayrabolu ilçesinde yapılacak.

 

 

Seyir zevki ve yaşattığı heyecanla motor sporlarının en gözde etkinliklerinden olan Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 4. Ayak yarışı 24-25 Ağustos tarihlerinde Hayrabolu’da Uluslararası 23. Hayrabolu Ayçiçeği Festivali ve Sanayi Fuarı etkinlikleriyle birlikte düzenlenecek. Hayrabolu Göleti mevkiinde bulunan Belediye Motokros Parkuru adeta motor sesleriyle şenlenecek. Yeditepe Motor Sporları Kulübü’nün organize edeceği şampiyonada Türkiye'nin en becerikli ve en korkusuz pilotları start demirindeki yerlerini alacak.

Şampiyonada Türkiye'nin tanınmış birçok motokrosçusunun yanı sıra yurt dışından da misafir motokrosçuların katılması bekleniyor. On kategoride yapılacak yarışlar, 24 Ağustos Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama turlarıyla start alacak. 25 Ağustos Pazar günü ise iki etap halinde yarışçılar, start demirine sıralanacak.

VALİ YERLİKAYA’DAN SPORCULARA YEMEK

Türkiye Motokros Şampiyonası 4. Ayak yarışının düzenleneceği Hayrabolu’da Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, 24 Ağustos Cumartesi günü yarışçı ve aileleriyle yemekte bir araya gelecek. Vali Yerlikaya, 25 Ağustos Pazar günü ödül töreninde dereceye giren sporculara kupalarını da verecek.

Kaynak :TMF

 

20.08.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.