Türkiye Motokros Şampiyonası 6. Ayak

Şampiyonlar Fethiye'de Belli Olacak

 

Şampiyonlar Fethiye'de Belli Olacak


Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. ayağı Fethiye'de yapılacak. Sezonun son yarışında 2012 yılının şampiyonlarıda belli olacak.

 

 

Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 6. Ayağı Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapılacak. 2012 yılının Motokros Şampiyonlarının belirleneceği son ayak yarışı Esenköy Akdeniz Off Road Park’ta 03-04 Kasım 2012 tarihinde yapılacak. Geçmiş yıllarda büyük katılımın olduğu ve bu senede yoğun ilginin beklendiği yarışlarda yan yana start alacak sporcular kıyasıya mücadeleye tutuşacak.

Türkiye'nin en usta pilotları, en hızlı gençleri ve minik yarışçıları bu sezon son kez Akdeniz Offroad Park’ı motor sesleriyle şenlendirecek. Fethiye Orman Spor Kulübü’nün düzenlediği Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 6. Ayak yarışına İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla ve Bursa’dan 75 sporcunun katılması bekleniyor. Dokuz sınıfta yapılacak yarışlar, 3 Kasım Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama turlarıyla start alacak. 4 Kasım Pazar günü ise iki etap halinde yarışçılar, start demirine sıralanacak.

Türkiye Motokros Şampiyonası’nda 2012 yılı şampiyonlarının belirleneceği son ayak yarışına ev sahipliği yapacaklarını belirten TMF Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Özdemir, “Büyük bir katılımın beklendiği, yarışçıların yan yana start alarak birbirleri ile kıyasıya mücadele edecekleri yarışımıza tüm halkımızı davet ediyoruz. 3-4 Kasım 2012 tarihlerinde bu heyecanı tatmak ve ortak olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı Esenköy’deki Akdeniz Off Road Park’a bekliyoruz” dedi.

Kaynak :TMF

 

30.10.2012


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.