Türkiye Motokros Şampiyonası 1.Ayak

Susurluk Motokros Şöleni’ne Hazır

  

Susurluk Motokros Şöleni?ne Hazır
 

Motor sporlarının en heyecanlı ve en gözde etkinliği 2013 Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 1. Ayağı, 13-14 Nisan’da Balıkesir ilinin Susurluk ilçesinde koşulacak.

 

 


Türkiye Motokros Şampiyonası’nın ilk ayağı 13-14 Nisan 2013 tarihinde yarış severlerle buluşuyor. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2013 takviminde yer alan ve Susurluk Motokros Enduro Kulubü’nün organizatörlüğünde düzenlenecek Türkiye Motokros Şampiyonası'nın açılış ayağı Susurluk Belediye Parkuru'nda koşulacak. İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, ve Bursa başta olmak üzere bir çok ilden sporcunun katılacağı Susurluk yarışı, motokrosçuların hünerlerini sergilediği büyük bir görsel şölene dönüşecek.


Susurluk’ta yapılacak olan şampiyonanın ilk ayağı, MX1, MX2, MX2 Junior, MX3, 85cc, 65cc, 50cc, ATV ve Veteran sınıflarında koşulacak. 7 rampadan oluşan ve yüksekliği metreleri bulan atlayışlara imkan tanıyan parkurda, nefes kesen mücadeleler, izleyiciler için gerçek bir şölene dönüşecek. Virajlar, düzlükler, rampalar, toprak zeminde kayan motosikletler ve parkurun doğal toprak yapısı yarışçıların birbirleriyle amansız mücadelelerinde önemli rol oynayacak.


Yerleşim merkezine yakınlığı nedeniyle yarış severlerin büyük ilgi göstermesi beklenen şampiyonada, özel olarak oluşturulan doğal tribünlerden seyirciler, yarışın her anının heyecanını yaşayabilecek.Online Yarış Başvurusu için tıklayın.
 

SUSURLUK PROGRAMI için tıklayın.

Kaynak: TMF

06.04.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.