Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayağı Kemer'de

Enduro'da Sezonun İkinci Sınavı Kemer'de

  

Enduro'da Sezonun İkinci Sınavı Kemer'de


Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 2. Ayak yarışı 20-21 Nisan 2013 tarihlerinde Kemerde start alıyor.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 2. Ayak yarışı, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Antalya Kemer’in eşsiz doğasında yapılacak. Sezonun  ikinci yarışı 20-21 Nisan’da Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan Kuzdere yarış parkurunda düzenlenecek.

Coğrafi yapısı ile doğa sporlarına en elverişli turizm merkezlerinden birisi olarak da dikkat çeken Kemer, son yıllarda düzenlenen Enduro Motosiklet yarışları ile dünya da kendisinden söz ettirirken, bu yarışlarda bölgenin tanıtılmasına büyük destek sağlamakta. 20-21 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye Enduro Şampiyonası’nın Kemer yarışına ülkemizin çeşitli bölgelerinde gelecek olan 120’nin üzerinde yarışçının katılması bekleniyor. Türkiye’nin en iyi motosiklet yarışçılarını bir araya getirecek olan yarış organizasyonunda pilotlar, izleyenlere de ekstrem parkurunda adrenalin dolu bir gün yaşatacaklar.

Kemer Enduro Parkuru çam ağaçlarıyla çevrili, atlama rampaları, kaya geçişleri ile uzun düzlüklerin yer aldığı ve yüksek kondisyon isteyen bir yarış parkuru olarak dikkat çekiyor. İzleyenlere kolayca ulaşım imkânı sağlayan ve özel seyirci etaplarının da bulunduğu yarış parkurunda Türkiye'nin dört bir yanından gelen yarışçılar, Kemer’in muhteşem doğasının içinde kıyasıya mücadele edecek. Her çeşit zemin yapısına sahip parkur, yarışçılara ve seyircilere doyumsuz bir Enduro heyecanı da yaşatacak. E1,E2,E3 ve EH sınıflarında yarışçılar parkurda tecrübe, bilgi ve becerilerini ortaya koyacaklar.

20 Nisan Cumartesi günü saat 13:00’te Süper Test ile başlayacak şampiyona, 21 Nisan Pazar günü saat 11:00’de start alacak yarışla devam edip, saat 17:00’deki ödül töreniyle sona erecek.

Program için tıklayın.


Kaynak: TMF

17.04.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.