Türkiye Enduro Şampiyonası İzmir'in Urla İlçesinde 7-8 Eylül'de

Enduro Şampiyonası Yeniden Start Alıyor

 

Enduro Şampiyonası Yeniden Start Alıyor


Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayak yarışı, dört aylık aradan sonra 7-8 Eylül tarihlerinde Urla'da yapılacak.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2013 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası’na İzmir'in Urla ilçesindeki Titus-Feronia Doğa ve Motor Sporları ev sahipliği yapacak. Enduro Şampiyonası 7 Eylül Cumartesi günü Urla Belediyesi önünde magazin startı ile başlayacak. Şampiyona daha sonra Urla Yağcılar Köyü Narlıbahçe mevkiindeki Titus Feronia Yarış Parkuru’nda süper test etabıyla devam edecek. Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Urla Yarışı, 8 Eylül Pazar günü saat 11.00’de start alacak. İki turluk seyirci etabından sonra; insan - doğa mücadelesinin en görkemli örneklerinin sergileneceği zorlu bir parkurda yarış devam edecek. Zorlu Ekstrem Etabı, motosiklet severlere unutulmaz anlar yaşatacak ve yarışçılar üstün performanslarıyla 4. Ayak yarışına renk katacak.

 


Dört ayrı kategoride farklı gruplarda koşulacak en popüler motosiklet yarışlarından olan Enduro Şampiyonası'na Türkiye genelinden yaklaşık 80 yarışçının katılması bekleniyor. Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Urla Yarışı pazar günü saat 17.30’da yapılacak olan ödül töreni ile sona erecek.

Kaynak:tmf
 

03.09.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.