TMF Yıldızları İstanbul Finali 28-29 Aralık'ta

 

   

TMF Yıldızları İstanbul Finali 28-29 Aralık'ta

TMF Yıldızları Seçmeleri'nin dördüncüsü 28 Aralık Cumartesi, final ise 29 Aralık Pazar günü İstanbul'da Türkiye’nin ilk tema parkı ve açık hava konseptli AVM’si ‘VIALAND’de yapılacak.

 

 

Motosikleti sevdirmek, tanıtmak ve yaygınlaştırmak amacıyla Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından kurulacak “TMF Yıldızları” seçmelerinin 4. etabı ve finali Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde barındıran VIALAND AVM’in desteğiyle yapılacak. İstanbul seçmeleri, 28 Aralık Cumartesi günü VIALAND’de yer alan Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek. İzmir, Malatya, Alanya ve İstanbul seçmelerini geçen isimler, 29 Aralık Pazar günü büyük finalde TMF Yıldızları’nı oluşturmak için ter dökecek. Teknik, artistik ve bütünlük olarak vereceği notlarla yetenekli sporcuları keşfeden jüride; Dünya Şampiyonu Sporcumuz Kenan Sofuoğlu, klarnetiyle milyonların hayranlığını kazanan motosiklete gönül veren Hüsnü Şenlendirici, TMF Asbaşkanı Ogün Baysan ve TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz Taşkıran’da yarışmacılara not verecek.

TMF Yıldızları Koordinatörü Mahmut Nedim Akülke, İstanbul’daki TMF Yıldızları seçmeleri kapsamında, 28 Aralık Cumartesi günü saat 11.00-16.00 arasında hem antrenman hem de seçme yapılacağını, 28 Aralık Pazar günüde 11.00-16.00 arasında finallerin gerçekleştirileceğini söyledi.

Seçmelere katılacak sporcular, TMF'nin resmi sitesindeki kayıt formunu doldurmak ve taahhütnameyi imzalamak zorundadırlar.

Sporcular, gösterilerini yapacakları alanda daha önceden gelip antrenman yapabilirler ve gösteride kullanacakları platformu kurabilirler. Bunun için alanda bulunacak TMF yetkililerine veya görevlilerine önceden haber vermeleri yeterli olacaktır. Seçmelere katılacak sporcular, kendi motorlarıyla gösterilerini yapacaklar. Ayrıca diğer sporcularla da motorunu paylaşabileceklerdir.


VIALAND Ulaşım Bilgileri İçin Tıklayınız.

Kaynak: TMF

 

26.12.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.