TMF Yıldızları Alanya Seçmeleri 21-22 Aralık'ta

 

   

TMF Yıldızları Alanya Seçmeleri 21-22 Aralık'ta


Türkiye Motosiklet Federasyonu, TMF Yıldızları Seçmeleri'nin üçüncüsü 21-22 Aralık tarihlerinde Antalya Alanya'da yapılacak.

 

 

TMF Şov takımı seçmelerinin üçüncü etabı Alanya'da yapılacak. Seçmeler, 21-22 Aralık 2013 tarihlerinde Alanya Belediyesi'nin önündeki alanda düzenlenecek. Teknik, artistik ve bütünlük olarak vereceği notlarla yetenekli sporcuları İstanbul'daki büyük finale gönderecek olan jüride TMF Asbaşkanı Ogün Baysan, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yavuz Taşkıran ve Dünya Şampiyonu Sporcumuz Kenan Sofuoğlu ile seçmelerin yapılacağı kentin değer verilen önemli kişileri jüride yer alacak. Seçmelere katılacak sporcular, TMF'nin resmi sitesindeki kayıt formunu doldurmak ve taahhütnameyi imzalamak zorundadırlar.

Sporcular, gösterilerini yapacakları alanda daha önceden gelip antrenman yapabilirler ve gösteride kullanacakları platformu kurabilirler. Bunun için alanda bulunacak TMF yetkililerine veya görevlilerine önceden haber vermeleri yeterli olacaktır. Seçmelere katılacak sporcular, kendi motorlarıyla gösterilerini yapacaklar. Ayrıca diğer sporcularla da motorunu paylaşabileceklerdir.

Şov Takımı seçmelerinin programı şöyle;

ALANYA (21-22 ARALIK)
YER: ALANYA BELEDİYESİ (Önü)
TARİH: 21 ARALIK 2013 CUMARTESİ ANTRENMAN
SAAT: 10.00-16.00
TARİH: 22 ARALIK 2013 PAZAR SEÇMELER
SAAT: 12.00-16.00

İSTANBUL (28-29 ARALIK)
İstanbul'da yapılacak seçmeler 28 Aralık'ta yapılacak.
Final ise 29 Aralık'ta gerçekleştirilecektir. Yer ve saatler henüz netleşmemiştir.

Kayank :TMF

16.12.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.