Sofuoğlu MSD RN Kawasaki Takımında


Şampiyonun Yeni Takımı MSD RN Kawasaki

 

Şampiyonun Yeni Takımı MSD RN Kawasaki


Milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu gelecek sene FIM Dünya Süpersport Şampiyonası'nda MSD RN Kawasaki Racing Team ile yarışacak.

 

 

FIM Dünya Süpersport Şampiyonası’nda üçüncü kez şampiyonluğa Kawasaki Lorenzini takımıyla ulaşan milli motosikletçimizin yeni takımı Hindistan destekli MSD RN Kawasaki Racing Team oldu. 2013 yılında Hindistan takımıyla mücadele edecek Sofuoğlu’nun takım arkadaşı ise Fransız pilot Fabien Foret olacak. Kawasaki takımının bir parçası olmaktan mutlu olduğunu belirten Kenan Sofuoğlu, "Umarım gelecekte iyi bir birlikteliğe sahip oluruz. Fabien Foret’le Kawasaki projesinin bir parçası olmak çok iyi. Aynı takımda olmaktan mutluluk duyuyorum ve güçlü bir ekip olacağımıza inanıyorum” dedi.
Sofuoğlu’nun yeni takım arkadaşı Fabien Foret yeni bir ekiple yola çıkmaktan mutlu olduğunu belirtirken, MSD RN Racing Team patronu Amit Sandill ise, Kenan ve Fabien’e takımlarına geldikleri için “Hoş geldiniz” diyerek, Hindistan’da motosiklet sporunun gelişmesi için faydalı olacağını belirtti.
Takımın kış testleri ile ilgili detaylı bilgi Kawasaki tarafından daha sonra açıklanacak.

Kaynak:TMF

20.10.2012


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.