Pirelli Diablo Rosso Corsa II 200/60ZR17 (80W)

Fiyat:
10.353,11 TL
1.322,90 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Pirelli Diablo Rosso Corsa II 200/60ZR17 (80W)

YATIŞ AÇILARINIZI TAKİP EDİN

DIABLO ROSSO™ CORSA II, Pirelli’nin pist performansını çok yönlü cadde sürüşüne aktardığı ilk çok hamurlu motosiklet lastiği 

 

Dünya Superbike Şampiyonasında geliştirilen Pirelli teknolojisi.

İki farklı hamurun üç farklı bölgeye uygulandığı çift hamurlu ön lastik.

Üç farklı hamurun beş bölgeye dağıtıldığı üç hamurlu arka lastik.

Yeni desen tasarımı.

  Pirelli DIABLO ROSSO™ CORSA II lastiklerinin tescilli ve  ayırt edici desenidir.

 


2010 yılında Diablo Rosso Corsa piyasaya çıktıktan sonra çok şey değişti. Motosikletlerin tork ve güç değerleri önemli ölçüde yükselirken sofistike çekiş kontrol sistemleri ve viraj ABS’sinin de katılımı sürücülerin bu performans kazanımlarını daha yüksek yatış açılarında uygulamasına imkan verdi. Bu gelişmeler göz önünde tutularak Pirelli Diablo Rosso Corsa II tasarımının özünde ön lastik için yatıkken dönüş (kontra) ve frenleme, arka lastik için ise viraj ortası ve çıkışında maksimum yatış açısında tutuş amaçlanmış. Üretici firmanın bildirdiğine göre sonuç ise fevkalade yüksek performans ve daha fazla kilometre ömrü ile birlikte her koşulda güven veren ‘hissiyat’ sunan bir lastik.

Diablo Rosso Corsa II, ön lastikte iki hamurun üç bölgede ve arka lastikte üç hamurun beş bölgede kullanıldığı ilk çok hamurlu Pirelli lastiği. Pirelli, bu yerleşimin “modern motosikletler için ideal kombinasyonu” yaratmaya yardımcı olduğunu belirtiyor. Pirelli'nin yenilikçi profiller olarak tarif ettiği öğeler ile birlikte yarıştan türetilen yeni bir yapı ve yeni bir desen tasarımı ile Diablo Rosso Corsa II’nin “piste dahi çıkabilecekleri mükemmel bir cadde lastiği isteyen sürücüler için en iyi dengeyi” sağladığı iddia ediliyor.

2004 yılından beri FIM Dünya Superbike Şampiyonasının münhasır lastik tedarikçisi olarak Pirelli’nin yarışlardaki en önemli stratejisi, tüm üreticilerin motosikletlerinde çalışarak zafer getiren teknolojiler geliştirmek olmuştur. Bu teknolojileri cadde çözümleri için kullanan Pirelli’nin iddiası: ‘Ne yarıştırdıysak onu satıyoruz, ne satıyorsak onla yarışıyoruz’. Pirelli, yeni Diablo Rosso Corsa II’lerin “bu ilkenin altında yatan gerçeğe” parmak bastığını söylüyor.
Diablo Rosso Corsa II’nin hedefinde orta-yüksek performanslı motosikletler kullanarak sadece pistte değil, cadde de spor sürüşün tadını çıkaran sürücüler bulunuyor. Pirelli’ye göre tipik müşterisi “günlük kullanımın zorluklarına karşı savaşmaya hazır, hızlı ısınan, spor kıvraklık, mükemmel yol tutuş ve tutarlı performans sunan” bir lastik isteyen sürücüler. Lastik üreticisi artık pist performansını cadde çok yönlülüğüne taşıdığını iddia ediyor – çünkü Pirelli’ye göre her gün, yarış günü.

 

DIABLO™ ROSSO CORSA II

DETAYLAR

+
ÖZELLİK

%100 Silika ve Karbon Siyahının yenilikçi birleşiminden oluşan çift hamurlu ön ve üç hamurlu arka lastik

ETKİ

Her koşulda ve yatış açısında daha fazla tutuş
Islak, kuru fark etmeksizin caddede ve pistte virajlarda üst düzey güvenlik ve güven hissi

+
ÖZELLİK

Yarış teknolojilerinden türetilmiş yapı ve profil

ETKİ

Daha kıvrak ve daha isabetli viraj çizgisi
Virajlarda iyileştirilmiş motosiklet kontrolü ve geliştirilmiş hissiyat

+
ÖZELLİK

Omuzları slick yeni lastik deseni

ETKİ

Temas alanı optimizasyonu
Daha yüksek tutuş ve düzenli aşınma

 
Teknik Özellikler
Genişlik200
Yükseklik60
Çap17
Yük İndeksi80
Hız İndeksiW
Kullanım AlanıARKA
Diğer Özellikler
Stok Kodu10380119
MarkaPirelli
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8019227355956

      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.