Motokros Şampiyonası'nın Yeni Durağı; Akhisar

  

Motokros Şampiyonası'nın Yeni Durağı; Akhisar


Türkiye Motokros Şampiyonası 5-6 Eylül tarihlerinde Manisa ilinin Akhisar ilçesinde düzenlenecek.

 

 

Teknik, beceri, cesaret ve dengenin öne çıktığı Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 5. Ayağı Manisa ilinin Akhisar ilçesinde yapılacak. Motokros Şampiyonası beşinci ayak yarışı Akhisar Drag Pisti’nin yanında yeniden dizayn edilen 1.510 metre uzunluğa sahip motokros parkurunda 5-6 Eylül tarihlerinde düzenlenecek. Türkiye'nin usta yarışçıları, hızlı gençleri ve minik yetenekleri 6 Eylül Pazar günü start demirindeki yerlerini alacak. Ankara, İstanbul, İzmir, Muğla, Antalya, Sakarya, Tekirdağ ve Bursa başta olmak üzere birçok ilden sporcunun katılacağı Türkiye Motokros Şampiyonası, yarışçıların hünerlerini sergilediği büyük bir görsel şölene dönüşecek.
 


Toprak parkurda yarışçılar, birbirinden farklı büyüklükteki rampayı ustalıkla atlayıp kıyasıya bir mücadeleye tutuşacaklar. Sekiz kategoride yapılacak yarışlar, 5 Eylül Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama turlarıyla start alacak. 6 Eylül Pazar günü ise iki etap halinde yarışçılar, start demirine sıralanacak.

Akhisar’da ikinci kez düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda MX1, MX2, MX2 Junior, MX, Veteran, 85 cc, 65 cc, 50 cc ve ATV sınıflarında yarışlar yapılacak.   

Kaynak: TMF

 

01.09.2015


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.