MotoGp: Lorenzo Son Yarışta İddalı


 

Bu hafta sonu Valencia'da şampiyonun belli olacağı yarış öncesinde konuşan Lorenzo, kaybedecek bir şeyinin olmadığını ve tüm baskının çaylak Marquez'in üstünde olduğunu söyledi.
Lorenzo 'Kaybedecek bir şey yok'

Son altı yarışta rakibinden 31 puan çalmayı başaran Lorenzo, savaşı son yarışa kadar taşımayı başarmıştı.

Yamaha'nın İspanyol sürücüsü Lorenzo, bu şartlar altında Marquez'in baskı altında kalacağını ve bunu koz olarak kullanabileceğini düşünüyor.

"Kaybedecek bir şey yok ama kazanabilecek çok şey var ve şu an kartlar bizim tarafımızda. Belki Marquez bize göre biraz daha fazla baskı altınca olacaktır çünkü O şu an kazanmaya daha yakın." dedi.

Tüm şartları zorlayacağını belirten Lorenzo, son viraja kadar savaşmayı sürdüreceğini belirtti.

"Orada sürmek için sabırsızlanıyorum ve tüm gücümle pistte olacağım. Son yarışlarda yaptığımız gibi en iyisi için piste çıkacağız ve sonra neler olacağını göreceğiz."

"Geçen yıl gibi belirsizlik içerisinde neler olabileceğini asla bilemezsiniz. Kendimize güveniyoruz ve taraftarlarımızın önünde güzel bir yarış sergileyeceğimize inanıyoruz."

"Üç yarış öncesine kadar şampiyonluk için pek fazla ümidimiz yoktu ama şimdi son yarışa şampiyonluk savaşı içerisinde geliyoruz."

"Son yarış heyecanlı olacak, belki de sezonun en heyecanlı yarışı olacak. Şu an bu savaşın içerisindeyiz ve bu en önemli şey."

"Sonuna kadar asla pes etmeyeceğiz." dedi.    


 

07.11.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.