METZELER, V-Twin makinelerde performans odaklı Cruiser lastiği, yeni CRUISETEC™’i, görücüye çıkardı.

 Alman marka V-Twin lastik profilini genişletiyor. Bu yeni lastik, tutarlı performans sunarken ıslak koşullarda dahi kararlılık ve fevkalade bir yol tutuş sağlayarak eski ve yeni modellerde kullanımı daha da üst seviyelere taşıyor.
 
Bad Salzuflen (Almanya), 30 Kasım 2018 – Kapılarını bugün Almanya’nın Bad Salzuflen şehrinde açan CUSTOMBIKE-SHOW fuarında METZELER, modern ve geçmiş V-Twin motosikletlerin performansını optimize etmek üzere ve kullanım ve yol tutuş bakımından motosikletinden en fazlasını almak isteyenler için tasarlanan Cruiser lastiği CRUISETEC™’i görücüye çıkardı.

 

 

 
Yeni CRUISETEC™ ile METZELER, başarılı V-Twin ürün gamını daha performans odaklı kullanıma doğru genişletiyor. Bu lastik, ıslak zeminlerde dahi çarpıcı yol tutuş, çığır açan performans tutarlılığı ve yenilikçi kararlılık özellikleri ile mevcut ve eski motosikletlerin kullanım karakterini daha yukarı seviyelere taşıyor. CRUISETEC™ V-Twin lastiği üretiminde desen, hamur reçetesi ve karkas bakımından çığır açan özelliklere sahip.


CRUISETEC yollarda 

 
METZELER, CRUISETEC™i, gittikçe daha duygusal ve rahat sürüşler arayan ve sürüş tutkularını performans odaklı olarak kişiselleştirebilecekleri V-Twin makinelerde yaşayan motorcuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geliştirdi. CRUISETEC™, segmentteki ilgili üreticilerin yüksek performans parçaları ve en yeni elektronik sürücü yardımları ile donattığı Cruiser ve Touring makinelere takılmak üzere tasarlandı. Bu tarzdaki motosikletler, METZELER CRUISETEC™ ile artık kıvraklık, daha yüksek yatış açıları, gelişmiş kararlılık, konfor, daha kısa fren mesafesi ve daha hızlı viraj almada tüm potansiyellerini yola aktarabilir. Sektör lideri yenilikler de dahil olmak üzere çığır açan teknolojik özellikler sayesinde hem tecrübeli hem de yeni sürücüler, Metzeler’in ürün sloganı “Mükemmelleştirilmiş Performans”ın şahidiymişçesine fevkalade bir şekilde sürüşün tadını çıkarabilir.

 
CRUISETEC ile donatılmış Thunderbike Harley Davidson Sporster Iron 883 & FXDR
 

New CRUISETEC™’in sürücüye sunduğu başlıca avantajlar:


• Fevkalade kullanım, çizgi seçme ve tutturma, her aşamada hızlı tepki, ıslak zeminlerde dahi daha üst düzey viraj tutuşu ve güvenliği ile performanslı gezmenin tadını çıkarın.

• Düzenli aşınma özelliği sayesinde lastiğin profilini koruyan sabit kavisli hatları ve çift hamurlu yapısı ile birlikte sağlam deseni sayesinde lastik ömrü boyunca tutarlı bir performans sunar.
 
• Virajlara girerken ve viraj içinde yatış açılarını korurken maksimum düzeye çıkarılmış çizgi tutturma özelliği ve sunduğu konfor sayesinde akıcı ve zahmetsiz bir sürüş sağlar.

 
• Lastiğin elektronik sürücü yardım sistemleri ile aktif etkileşimi ile Islak zeminlerde dahi gelişmiş güven ve güvenlik hissiyatı.

 
METZELER CRUISETEC™, V-Twin makinelerde performanslı sürüşün getirdiği ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır ve METZELERİN, Cruirser tarzı motosiklere yönelik sunduğu ürün gamını tamamlamaktadır.

 
  • CRUISETEC™, dünün ve bugünün V-Twin makinelerinde performansı son noktaya taşıyor.
 
  • ME 888 Marathon™ ULTRA, beyaz yanaklı lastikler ve ekstra büyük ebatları ile çok geniş bir ebat ve özellik aralığı sunuyor.
 
  • ME77 Perfect ise, nostaljik deseni ile, kişiselleştirilmiş eksi tip makinelerin sürüşünü daha üst düzeylere taşıyor.
 
Yeni CRUISETEC™, Şubat 2019’dan itibaren aşağıdaki ebatlarda satışa sunulacak:


 

 

 

01.12.2018


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.