Metzeler Sportec M5 Interact 110/70R17 54H ve 150/60R17 66H

Fiyat:
9.013,20 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

METZELER SPORTEC M5 INTERACT

 


Bu "herşeyi kapsayan" yaklaşım lastiğin yapısına da uymakta. "0" derece çelik kemer, lastik çizgileri, ve hem ıslak hem kuru zeminde performans göstermesini sağlayacak kauçuk karışımı, sürüş kolaylığı ve aşınma istikrarı getiriyor.

Metzeler mühendisleri supersport segmentinin en değişken gereksinimlerini lastiğin çelik kemerinin gerilim kademelerinde yeni bir gelişim seviyesiyle sağladı:

Yeni Sportec M5 Interact lastiğin tüm yüzeyinde net tanımlanmış 5 kademe sunuyor  her yatış açısında en iyi tutunmayı, dengeyi, ve geri bildirimi sağlamak için  Metzeler, bu teknoloji ile klasik lastik dizaynlarının yere tutunma yüzeylerinden %8 daha fazla lastik yüzeyinin yere tutunmasını sağlıyor. Aynı zamanda lastiğin şeklini ve basınç dağılımını da geliştiriyor.

Bu üstünlük sürüşün her alanında kendisini hissettiriyor, düz çizgide daha iyi bir denge, virajın ortasında daha iyi bir yerle temas hissi, ve viraj çıkışında daha güvenli bir tutuş.

Lastiğin üzerindeki izler uzun süren hummalı bir çalışmanın eseri. Hem kuru havada (denge) hem de ıslak havada(su atımı) için mükemmel
. Aynı zamanda lastiğin ömrünü de arttırıyor.

Teknik Özellikler
Takım ModelSportec M5 Interact
Ebat - Ön ve Arka Takım110/70-17 ve 150/60-17
Diğer Özellikler
Stok Kodu10380402-10380403
MarkaMetzeler
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.