Metzeler Cruisetec 240/50VR16 84V

Fiyat:
14.918,40 TL
1.554,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava
Metzeler Cruisetec 240/50VR16 84VPERFORMANS MÜKEMMELLEŞTİRİLDİ

Dünün, bugünün ve yarının motosikletlerinde performansı mükemmelleştirmek üzere V-Twin lastiklerinde son nokta.


AVANTAJLAR
 

Yeni CRUISETEC™ ile METZELER, başarılı V-Twin ürün gamını daha performans odaklı kullanma doğru genişletiyor. Bu lastik, ıslak zeminlerde dahi çarpıcı ol tutuş, çığır açan performans tutarlılığı ve yenilikçi kararlılık özellikleri ile mevcut ve eski motosikletlerin kullanım karakterini daha yukarı seviyelere taşıyor. CRUISETEC™ V-Twin lastiği üretiminde desen, hamur reçetesi ve karkas bakımından çığır açan özelliklere sahip.

METZELER, CRUISETEC™'i, gittikçe daha duygusal ve rahat sürüşler arayan ve sürüş tutkularını performans odaklı olarak kişiselleştirebilecekleri V-Twin makinelerde yaşayan motorcuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için geliştirildi. CRUISETEC™, segmentteki ilgili üreticilerin yüksek performans parçaları ve en yeni elektronik sürücü yardımları ile donattığı Cruiser ve Touring makinelere takılmak üzere tasarlandı. Bu tarzdaki motosikletler, METZELER CRUISETEC™ ile artık kıvraklık, daha yüksek yatış açıları, gelişmiş kararlılık, konfor, daha kısa fren mesafesi ve daha hızlı viraj almada tüm potansiyellerini yola aktarabilir. Sektör lideri yenilikler de dahil olmak üzere çığır açan teknolojik özellikler sayesinde hem tecrübeli hem de yeni sürücüler, Metzeler’in ürün sloganı “Mükemmelleştirilmiş Performans”ın şahidiymişçesine fevkalade bir şekilde sürüşün tadını çıkarabilir.

 

PERFORMANSLI GEZMENİN TADINI ÇIKARIN
 

Üstün kullanım özellikleri, çizgi seçme ve tutturma.

Sport-touring lastiklerden türetilen profili ve sağlam karkas yapısı sayesinde CRUISETEC™ makinenin kullanım özelliklerini geliştirir. Büyük ve ağır motosikletlerin hakim olduğu bu segmentte güçlü yapısal destek yine de performans odaklı teknolojik çözümleri de bünyesinde barındırmakta.

Tüm aşamalarda, ıslak koşullarda dahi, anında cevap.

Yüksek silika içerikli çift hamurlu arka lastikler hızlı ısınmayı teşvik eder ve ıslak asfaltta kimyasal tutuş sağlarken deseni ise yüksek mekanik tutuş sağlar. Yeni hamur reçeteleri ile birlikte yenilikçi yapı elemanları ile birlikte sıvı polimerler ve son nesil plastikleştiriciler yere basan yüzeyi azami düzeye taşır.

Virajlarda üstün yol tutuşun tadını çıkarın.

Yenilikçi hamurlar ve arka lastikteki yerleşimleri performansı, torklu büyük motosikletlerin gerektirdiği lastik mukavemetine yedirir. 

 

TUTARLI MÜKEMMELLİYET
 

Kullanım özelliklerini ömrü boyunca korur.

Sabit kavisli profile sahip sağlam desen ile birlikte çift hamurun yerleşimi düzenli aşınma ve yatarken tutarlı bir temas alanı sağlar. Düzenli aşınma sayesinde bu lastiğin profilini korurken lineer kullanım özelliklerini ile bir yandan diğer yana geçişleri de iyileştirir, ister tek ister yolculu olsun.

CRUISETEC™, stok V-Twin lastiklerinin kilometre ömrüne eş değer kilometre ömrü sunarken, performansındaki tutarlılık ömrü boyunca rakipsiz bir sürüş keyfi sunar. 

 

AKICI VE ZAHMETSİZ SÜRÜŞ
 

Rakipsiz çizgi tutturma karakteri.

Arka lastiğin kenar hamurlarının kombine elastoplastikliği, limitleri zorlarken güven vermek ve keyif sürüşleri sırasında ise zahmetsiz ve nötr bir yönlendirme sağlamak üzere geliştirildi.

 

ÖNDE NET HİSSİYAT
 

Daha düşük uç sayılı daha sert kuşaklar daha kalın kauçuk için boşluk bırakarak gelişmiş sönümleme özellikleri sunar. Sonuç ise viraj çıkışlarında öndeki yüzme hissinin ve oluklarda veya bozuk yollarda giderken hissedilen kararlılık bozulmalarının minimum seviyeye inmesini sağlayan daha yüksek temas alanı sunmasıdır.

 

GELİŞMİŞ GÜVEN VE EMNİYET
 

Islak koşullarda en iyi cevap.

Konforlu karkası ve desen ile birlikte silikalı hamur ıslak zeminlerde dahi fevkalade güven verir.

Her nesil elektronik sürücü yardımları ile lineer temas alanı cevabı.

CRUISETEC™, her nesil elektronik sürücü yardımı ile etkili bir şekilde çalışabilmektedir. Hamurları ve yapısı, özellikle eski ABS sistemlerinde hissedilen vibrasyonu minimize etmek üzere geliştirilmiştir.

 


Ön
Arka
Ön
+
Farklı yönlere uzanan ve birleşen oluklar
 • Su tahliyesi
 • Etkili frenleme
 • ABS Optimizasyonu
×
+
Yakınsayan kısa oluklar
 • Hızlı ısınma
 • Fırça gibi mekanik yok tutuş
×
Arka
+
Hamur köprüleri
 • Rijit desen
 • Kararlılık
 • Düzenli aşınma
×
+
Farklı yönlere uzanan ve birleşen oluklar
 • Su tahliyesi
 • Düzenli aşınma ve sağlam basma hissiyatı içinde basın temas alanına optimum dağıtma
 • Maksimum temas alanı sayesinde virajlarda üstün yanal destek ve yol tutuş
× 

Teknik Özellikler
Genişlik240
Yükseklik50
Çap16
Yük İndeksi84
Hız İndeksiV
Kullanım AlanıARKA
Diğer Özellikler
Stok Kodu10380853
MarkaMetzeler
Stok DurumuVar
8019227428322

      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.