KTM DUKE Rüzgarı

KTM Duke modelinde ürün yelpazesini genişletiyor. Şehir içi kullanımlarda çeviklik ve agresifliğiyle bilinen Duke;  KTM 390 Duke ve KTM 1290 Super Duke R isimli 2 yeni modeliyle görücüye çıktı. KTM 690 Duke R modeli ise yenilendi.


KTM 390 Duke

 
KTM 390 Duke

Yeterli güç, yeterli tork, ve son derece düşük ağırlıkla beraber, düşük maliyetler: Yeni KTM 390 Duke da büyük cc'lerdeki her şey var. Mükemmel manevra ve çeviklik için geliyor. Kısacası: 390 Duke daha az maliyetle daha fazla sürüş eğlencesi sunuyor 375 cc  44 hp ve 150 kilogram ağırlığında. Pahalı maxi scooterlar için sportif bir alternatif olarak düşünülmüş.


KTM 690 Duke R


KTM 690 Duke R


KTM 690 Duke daha sert amortisör,daha iyi hidrolik kontrol, aratan yükseklik,sportif süspansiyon ile ve geliştirilmiş şasi ile yenilendi.

KTM frenlerde, bu kategoride yeni  standartlar belirledi: Brembo frenler, yeni radyal kaliperi M50 % 6 daha hafif ve daha sert. Üst kısmında radyal pompa ile birlikte, mükemmel bir modülasyon ve durma gücü sağlamakta. Yenilikçi Bosch 9M + ABS dongle cihazıyla "Supermoto" adında yeni bir sürme modu eklendi. Kullanımda ABS nin ön ve arka tekerlekte etkinliği değiştirilebilir olarak sunulmuş. Yeni tamamen ayarlanabilir ters çatal, yeni WP amortisör yüksek ve düşük hız sıkıştırma damping gibi ayarlarda etkileyicilik sunuyor.

 

KTM 1290 Super Duke R


KTM 1290 Super Duke R

Kesinlikle hiçbir tanıtıma ihtiyacı olmadığı söylenen ve KTM motosiklet felsefesini gösteren, ikiz kusursuz sesi ile 1290 Super Duke R, yeni bir çıplak motosiklet  prototipi. Klasik hafif çelik kafes, çerçeve jantlar, diskler, lastikler ve WP süspansiyonu ve tek taraflı arka maşa, yarış bileşenleri ile kullanıcıları cezbediyor.


Kaynak: EICMA 2012 , http://www.ktm.com/
 

16.11.2012


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.