İtalyan Vespa Yeni Modeliyle Atakta

Vespa Primavera efsanesi geri döndü

 

İlki 1968 yılında piyasaya sürülen “statü sembolü” Vespa Primavera, yenilenen teknolojisi ile geri döndü. Geçtiğimiz günlerde tüm dünyadan basın mensuplarının geniş katılımıyla Barselona’da lanse edilen yeni Vespa Primavera’nın ilk sürüşü, Avrupa’nın en önemli kültürel noktalarından biri olan Catalan Capital Caddesi’nde yapıldı.

 

Vespa Primavera


Tüm dünyada bir tasarım ikonu olan VESPA, ilk kez 1968 yılında satışa sunulan Primavera modelini, bugünün ihtiyaçlarına uygun bir teknolojiyle geliştirerek yeniden meraklılarına sundu. Geçtiğimiz günlerde dünya lansmanı yapılan Vespa Primavera için Barselona'nın en renkli sokak festivallerine sahne olan, kültür ve sanat dünyası için büyük öneme sahip Catalan Capital Caddesi'nde görkemli bir sürüş deneyimi yaşatıldı.

Tarihin yenilikçi ikonu Vespa Primavera, şimdi daha da gelişmiş
Vespa Primavera, gençliğin özgürlük sevdasını tüm dünyaya haykırmaya başladığı yıl olarak bilinen 1968'de, değişime aç olan bu nesil için yeni bir soluk getirdi. Çevik, yenilikçi çizgileri, göz alıcı performansı, kolay ve keyifli sürüşüyle Vespa Primavera büyük beğeni topladı. Küçük, manevra yapabilir ve hızlı olan bu motosiklet, erkekler ve kızlar arasında eşit ölçüde popüler oldu. Primavera, Vespa tarihindeki en uzun soluklu ve en çok sevilen ürünlerinden biri olmasını, bu özelliklerine borçlu.

 

Vespa Primavera


Yeni Vespa Primavera, tüm bu efsane yaratan zengin değerlerle birlikte geri döndü. Gençlere özgü, yenilikçi, teknolojide çığır açan, çevik ve dinamik Vespa Primavera, tüm dünyadan basının katılımıyla Barcelona'da 30 km'lik özel bir rotada test edildi. 2 gün süren etkinliklerle lanse edilen Vespa Primavera'nın, Montebianco beyazı, Marechiaro mavisi, Crete Senesi kahverengisi gibi farklı renk seçenekleri bulunuyor. Bunlara uygun 3 farklı sele rengiyle yeni Primavera, miras aldığı tüm tazeliği ve neşeyi koruyor.
 

Vespa Primavera


Piaggio Stil Merkezi tarafından hazırlanan tamamen yeni tasarım, aynı zamanda ekolojik, yeni geliştirilmiş 3 sübaplı 50 2T, 50 4T, 125 3V ve 150 3V motorlarıyla güçlendirilen özel ve dahada düşürülmüş yakıt tüketimi faktörüyle çevreci bir tasarım.

Vespa 946'nın da lanse edilmesiyle birlikte Vespa altın yıllarından birini kutladı

 

http://fercomotor.com.tr/i/content/282_2_14-Vespa-946_700.jpg

Vespa 946'da hiç bir masraftan kaçınmayan İtalyan şirketi lastik seçiminde fabrika çıkışı olarak Michelin City Grip serisi kullanılmış
946'nın da piyasaya sürüldüğü yıl olan 2013'te, ikinci model lansmanını yapan Vespa için bu yıl tarihindeki en parlak dönemlerinden biri oldu. 2013'ün ilk dokuz ayında gerçekleştirilen global Vespa marka satışları 146.600 adeti aştı. Geçtiğimiz yılın Ocak-Eylül ayları arasındaki satış performansı ile karşılaştırıldığında ise% 21.3'lük bir artış yakaladı.

2013 yılının ise, kapanışında tüm bu yıllar arasında rekor bir dönem olması hedefleniyor.

 

03.12.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.