Honda PCX 2014

Avrupa’nın favorisi, aynı zamanda en ekonomik scooterı Honda PCX 2014 yılı için profesyonel bir makyaj gördü!

 

24635_2014_PCX125

Honda PCX 125, konfor, tasarım ve ucuz yedek parça-bakım maliyetleri sebebi ile yurdumuzda olduğu gibi tüm Dünya’da da büyük bir başarı elde etmişti. Anlaşılan Honda, bu başarının katlanarak devam etmesini amaçlamakta.

Uzun zamandır internette dolaşan ” yeni kasa PCX ” dedikoduları Honda’nın resmi sayfasında geçilen bilgiler ile kesinleşmiş oldu.

Yenilenen ön tasarımı ve tamami ile Led teknolojisine dönen tüm far ve ışıklandırmalar göze çarpan değişikliklerin başınmda gelmekte. Sol bölümde bulunan küçük torpidonun içerisine 12 volt çakmak/aksesuar çıkışı eklenmiş. Eski gösterge panelinde de iyileştirmeye gidilerek bir zaman saati panelin içerisinde yerini almış.

Bu görsel yeniliklere ilaveten, zaten çok başarılı olan yakıt ekonomisi dahada iyileştirilerek, otomatik stop sistemi devrede değilken bile motosikletin 100 km. de  2,1 litre yakıt sarfetmesi sağlanmış.8 litreye çıkarılan benzin deposu hacmi ile motosikletin yakıt ikmali yapmadan 375 km gidebilmesi işten bile değil.

Elektrik sisteminde yapılan iyileştirmede YTZ7S olan akü modeli daha uzun ömürlü olan YTZ8V ile değiştirilmiş.

Bu yıl Nisan ayında Avrupa’da satışa çıkacak olan yeni PCX in Beyaz, Siyah ,Gümüş,Kırmızı,Mat Karbon Gri ve Kahverengi olmak üzere 6 farklı rengi bulunmakta.

Bu renklerin hangilerinin Türkiye’de olacağı ve yeni PCX’in ne zaman yurdumuza geleceğini ise zaman içerisinde öğreneceğiz.

Kaynak : attapirati.com
 

01.02.2014


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.