Haydi İstanbul Park'a!

Haydi İstanbul Park'a!

 

Haydi İstanbul Park'a!


Motor sporlarında hız, adrenalin ve coşkunun hep bir arada yaşandığı Türkiye Pist Şampiyonası 28-29 Ağustos’ta İstanbul Park’ta koşulacak.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Pist Şampiyonası'nın beşinci ayağı 28-29 Ağustos 2013 tarihlerinde İstanbul Park’ta (5 bin 338 m.) yapılacak. Avrupa’dan ve Türkiye’nin çeşitli illerinden gelecek yarışçılar, dünyanın en zorlu ve önemli pistleri arasında yer alan İstanbul Park'ın birbirinden zorlu virajlarında büyük çekişme yaşayacak. İstanbul Park'ta bu sene üçüncü defa start alacak Pist Şampiyonası'nın 5. Ayak yarışında 1000cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), Bayanlar Kupası ve 125 cc kategorilerinde yarışlar adeta nefesleri kesecek. İstanbul Park'ta en hızlı 30 sporcunun katıldığı TMF GP'de de yarış severler, usta pilotların kıyasıya mücadelelerine şahit olacak.


28 Ağustos Çarşamba günü serbest ve sıralama antrenmanları yapılacak ve yarışların yapılacağı 29 Ağustos Perşembe günü ise birbirinden iddialı pilotların nefes kesen mücadeleleri İstanbul Park’ta sahne alacak. Yarış severler, İstanbul Park’ta motor sesleriyle beraber heyecan dolu bir gün geçirecek.

Kaynak :TMF

 

27.08.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.