Furkan Eryılmaz Madalyasını Bulgaristan'da Aldı.

Balkan Ödül Töreni Bulgaristan'da Yapıldı

 

Balkan Ödül Töreni Bulgaristan'da Yapıldı

Balkan Motosiklet Birliği yıllık toplantısı ve 2013 Ödül Töreni Bulgaristan'da yapıldı. Genç sporcumuz Furkan Eryılmaz birincilik madalyasını aldı.

 

 

Balkan Motosiklet Birliği'nin (BMU) her sene farklı bir ülkede düzenlediği yıllık toplantısı ve 2013 Ödül Töreni Sofya’da yapıldı. Bulgaristan Motosiklet Federasyonu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda 2013 faaliyetleri değerlendirilirken, 2014 yılı taslak takvimi onaylandı. Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ulusan ve BMU Pist ve Motokros Komisyon Üyesi Sinan Eker’in hazır bulunduğu toplantıya, Dünya Motosiklet Federasyonu (FIM) Süpermoto ve Motokros Komisyonu Başkanı Wolfgang Srb, BMU Başkanı Bogdan Nikolov, BMU Genel Sekreteri Ivo Tsvetanov ile üye ülkelerin federasyon başkanları katıldı.
 

FURKAN ERYILMAZ MADALYASINA KAVUŞTU
Balkan Motosiklet Birliği 2013 Ödül Töreni Sofya’da yapıldı. Törende Doğu Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi başarıyla temsil ederek SBKS 600 sınıfında şampiyonluğunu ilan eden Furkan Eryılmaz birincilik madalyasını aldı. Genç sporcumuz ayrıca 2013 Bulgaristan Şampiyonası 600 cc B grubu genel klasman ikincilik madalyasını da aldı. Ödül töreninde Türkiye’ye, Doğu Avrupa Pist Şampiyonası B Klasmanı ikincilik kupası da takdim edildi.

Öte yandan SBKS 1000 sınıfında Kadir Erbay, 2013 yılını üçüncü sırada tamamlamıştı.

Kaynak:TMF

 

23.12.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.