Endurocular Fethiye'de Buluşacak

Endurocular Fethiye'de Buluşacak

 

Endurocular Fethiye'de Buluşacak


Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 5. Ayak yarışı 16-17 Kasım'da Muğla’nın Fethiye ilçesinde yapılacak. Fethiye Salı Pazarı meydanından başlayacak yarışlar, 105 kilometrelik toplam parkurla son bulacak.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2013 yarış takviminde yer alan ve Fethiye Orman Spor Kulübü tarafından organize edilen Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 5. ayağı 16-17 Kasım 2013 tarihinde Fethiye’de düzenlenecek. Esenköy mevkiindeki Akdeniz Off-Road Park’ta iki gün sürecek sezonun 5. Ayak yarışı, heyecan dolu mücadelelere ev sahipliği yapacak. Üç test etabının yer aldığı Fethiye’de gözler bir kez daha sınıflarında şampiyon adaylarının üzerinde olacak. Fethiye Orman Spor Kulübü, hazırladığı zorlu MX etabı ve orta sertlikteki enduro etaplarıyla hem yarışçılara hem de izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Fethiye yarışında bir turda 35 kilometre geçecek olan sporcular 3 turla yarışı tamamlayacak. Dört ayrı kategoride farklı gruplarda koşulacak Enduro Şampiyonası'na Türkiye genelinden yaklaşık 90 yarışçının katılması bekleniyor.

Yarışseverler, 16 Kasım Cumartesi günü Süper Testte yapılacak sıralama turlarının müthiş heyecanına ortak olurken, 17 Kasım Pazar günü ise Kros, Enduro ve Ekstrem testleri ile gün boyu yarışçıların büyük çekişmesine şahit olacak.

400.000 m2’lik alana yerleştirilmiş Akdeniz Off Road Park; içerisinde 3.5 Km’lik uluslararası standartlarda MX parkurunu ve extrem parkurunu bulundurmakta olup, izleyicilerin hem MX hem de enduroyu aynı anda izlemelerine olanak sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde yeme içme stantları, otopark, bay-bayan ve engelli tuvaleti, şehir içi ulaşımı için dolmuş durağı, çadır ve karavanı ile gelenler için elektrik imkânını da bulundurmaktadır.

Kaynak:TMF
 

12.11.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.