BRIDGESTONE BATTLAX SPORT TOURING T30


SPOR TOURING T30 Bridgestone'un geliştirilmesi,  MotoGP yarış lastikleri teknolojisine dayalı BATTLAX ailesine katılan son lastik modelidir.
 
Yeni T30 halefi BT023 modeline göre geliştirilmiş kullanım hassasiyeti ve kuru kavrama özelliği ile, sürücülere gerçek bir turing zevki vermektedir. Motosiklet lastiklerinde bunu başarmak için, Bridgestone yeni bir bileşik, karkas yapı ve sırt deseni geliştirmiştir, tüm temas alanı kavrama için optimize edilmiştir.
 

T30 "T" adlı turne segmentinde ilk Battlax lastiktir. Bridgestone şimdi daha net Battlax lastikler geniş yelpazesi yerleştirmek için "Race"için R, "Sport" için S, "Touring" T  harflerini kullanmaktadır.
 

 Bridgestone T30 MotoGP™ yarış lastikleri için düzenlenen, lastik çalışma sıcaklığı ve çalışma kapasitesine göre ölçümleri gerçekleştirilmiş en uygun bileşik ile tasarlanmıştır. Kuru yol tutuşu ve kavramada aynı zamanda ıslak zeminde de performans kaybı olmadan, viraj içerisinde de  artan bir tutuş göstermektedir.
 

RC polimerlerin geliştirilmesi ,şirketin özel "NanoPro-Tech" teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir bileşik geliştirmesine yol açtı. Bu devrimci teknoloji, gerçek kullanım sıcaklığı uygulamalarında geliştirilmiş kavrama ve performans sunar.
 
 

Düz merkezli ve omuza doğru eğimli, hızlı ve hassas aktarma sağlayan sırt deseni için, Bridgestone "T-Haç" şeklinde oluklar ile tasarlanmıştır. Arka lastikteki desen köşelerinde daha iyi ve yalın  temas sağlayan, "girdap şeklinde" yağmur  olukları ile omuz kısmına birleştirilmiştir.
 

29.07.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.