Bridgestone Battlax Hyper Sport S20

Bridgestone Battlax Hyper Sport S20


 
Bridgestone’dan BT-016'nın halefi,  Moto GP tecrübesini kullanıcılara sunduğu en yeni deseni olan Battlax Hyper Sport S20, Sport Touring ve Race kategorilerinde kullanıma uygunluk gösteriyor. BT-016'nın artılarının yanında, agresif sokak sürüşü ve günlük kullanım için de uygun olan bu lastik Bridgestone'un yeni geliştirdiği çok yönlü "Spor" kategorisinde bulunmakta.
 

Mono spiral kuşak ve güçlendirilmiş kord yapısıyla tüm sürüş açılarında kullanıcının optimum yere basma alanı kazanmasını sağlayan Battlax Hyper Sport S20, zengin silica karışımı ve Bridgestone’un geliştirdiği NanoPro polimer teknolojisiyle düşük ısılarda da lastiğin üstün tutunma, ıslak, kuru zeminde yol tutuş ve konfor özelliklerini birlikte barındırıyor. İki farklı üç sıralı karışım teknolojisi (3LC) ise ön ve arka motosiklet lastiklerinde arttırılmış kuru zeminde tutunma, dönüşlerde yüksek stabilite ve gelişmiş dayanıklılık sağlıyor.
 
 
Motorcyclistonline test yorumları: Eski MotoGP yarışçısı Jeremy McWilliams ZX6 ile teste ilk başlayanlardan: "S20s'in sadece bir tur sonra tam ısındığını hissettim, ısınması en fazla 2 tur sürecektir. BT 016 'dan bir çentik yukarıda."  BT-016 'nın artıları ile karşılaştırıldığında, S20S ıslak ve kuru zeminde daha iyi çekiş , geliştirilmiş direksiyon tepkisi ve stabil gidişte bir artış olduğu söylenebilir. Yeni kauçuk bileşikleri, daha hızlı ısınma ve daha iyi tutuşu tüm sıcaklıklarda sunuyor.Karkas yapısı gözden geçirilmiş bir sırt tasarımı ve girintiler çekişte artışa, tüm açılarda daha büyük bir izdüşümü verimi  hissediliyor. Revize edilmiş bileşik ön lastiğin omuz ve arkasında daha yumuşak kauçuk kullanılmasını sağlamış. Bu geniş merkezi bileşik; lastiğin profilini koruması ve ömrü boyunca daha tutarlı performans göstermesine yardımcı olacaktır.
 

 


 
Kaynaklar: Motorcyclistonline, Cycleworld, Bridgestone.

 

04.06.2013


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.