Atatürk’ü Anma Enduro Yarışı

Adana Atatürk'ü Enduro Yarışıyla Anacak
 

Adana Atatürk'ü Enduro Yarışıyla Anacak


Adana'da ilk kez düzenlenecek Atatürk'ü Anma Enduro Yarışı 10-11 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

 

 

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun desteğiyle Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü’nün organize edeceği Atatürk’ü Anma Enduro Yarışı Seyhan Baraj Gölü kıyısı Rüzgarlı Tepe Enduro yarış parkurunda yapılacak. 10 Kasım 2012 Cumartesi Atatürk’ü Anma ve Saygı Duruşu ile başlayacak olan iki günlük programın ilk gününde: Yamaç Paraşütü Gösterisi, Adana Extrem Bisiklet Akrobasi Gurubu Gösterileri, Offroad (4×4)  Resmi Antrenman Turları, Magazin Startı, Sıralama Turu, En Büyük Balığı Tutma Yarışması ( Gece), Canlı Müzik ve Kamp Ateşi ( Gece) olacak. 11 Kasım 2012 Pazar Günü Programı: Sabah 08:00 itibarı ile Yamaç Paraşütü Gösterisi, Paramotor Gösterisi, Model Uçak Gösterisi, Adana Extrem Bisiklet Akrobasi Gurubu, Gösterisi, Yarış Startı (Saat : 10:00),Ödül Töreni (Saat : 16:00) şeklinde olacak.
Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü Başkanı Sırrı Küçükarslan, Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla düzenlenecek Atatürk’ü Anma Mahalli Enduro Motosiklet Yarışı’nın Çukurova bölgesinin ilk resmi yarışı olacağını söyledi. Küçükarslan, “Yarışların Seyhan Baraj gölünün ve ormanın, o muhteşem doğasının içinde doğal parkurlarda gerçekleştirilecek. Çukurova Enduro Motosiklet Kulübü tarafından hazırlanan özel parkurdaki yarışlara Türkiye Motosiklet Federasyonu da katkıda bulunmaktadır. Özenle hazırlanan, her çeşit zemin yapısına sahip Rüzgarlı Tepe Enduro yarış parkuru, yarışçılara ve seyircilere muhteşem bir doğa manzarası sunarken aynı zamanda doyumsuz bir Enduro heyecanı da yaşatacak” dedi.

Kaynak: TMF

07.11.2012


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.