9 - 10 - 11 Kasım 2012 Gönen Mahalli Motocross Yarışı


9-11 Kasım tarihleri arasında Türkiye'den 80'in üzerinde motocross yarışçısının katılacağı Gönen Mahalli Motocross Yarışı, için geri sayım başladı.

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Gönen Belediyesi’nin iş birliğiyle Babayaka köyü yolu üzerindeki fuar yerinde yapılan Gönen Motokros Parkuru 10-11 Kasım tarihlerinde yapılacak motosiklet festivaliyle kapılarını motokros severlere açacak. 10 Kasım Cumartesi günü Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma programıyla başlayacak motosiklet festivali iki gün sürecek.

Motokros branşının ülkemizdeki ustalarından Ümit Dirin ve Memduh Şenkalaycı tarafından tasarlanan motokros parkuru, Gönen Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gayretli çalışmaları sonucu hem Gönen ilçesine hem de ülkemize kazandırıldı. Pistin yapımı boyunca Gönen’de bulunan Ümit Dirin ve Memduh Şenkalaycı ustalar, parkurun her noktasını ayrı ayrı planladı. Toplam uzunluğu 1.950 metre olan Gönen Motokros Parkuru, 19 küçük ve büyük rampadan oluşuyor.

Hazırlanan parkurda 50 CC, 65CC, 85CC, MX1, MX2, Mx3 ve MX Veteran grubunda yarışlar yapılacak. Dörtlü dünya standartlarında ondüleye sahip parkur, çok teknik ve zorlu olarak tanımlanıyor. 40 kişilik start alanı ile binlerce yarış severi ağırlamak için oluşturulan seyirciyi alanlarının yanı sıra ambulans yolları da Gönen Motokros Parkuru’nun artıları arasında.Kaynak: Gönen Gündem & TMF

07.11.2012


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.