2015 Yarış Takvimi Belli Oldu

 

 

2015 Yarış Takvimi Belli Oldu

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2015 Yarış Takvimi açıklandı. Takvimde, altı branşta toplam 48 yarış bulunuyor.

 

 

TMF 2015 Yarış Takvimi açıklandı. Pist, Süpermoto, Motokros, Enduro, Drag ve Sujeti branşlarında toplam 48 yarışın yer aldığı takvim 7-8 Mart 2015 tarihlerinde Gönen’de Türkiye Motokros Şampiyonası ile başlayacak. 2015 takvimi, 28-29 Kasım tarihlerinde yapılacak Süper Enduro Şampiyonası ile sona erecek.

Türkiye Pist Şampiyonası 6 ayak üzerinden İzmir ve Yunanistan’ın Serez pistinde organize edilecek. Motosiklet sporuna motokros ile adım atanların takip ettiği Türkiye Motokros Şampiyonası 7 yarıştan oluşacak. Gönen, Bursa, İstanbul (2), Ankara, İzmir ve Fethiye motokros yarışlarına sahne olacak.

Fethiye yarışı ile start alacak Türkiye Enduro Şampiyonası sırasıyla; Azdavay, Ankara, Tokat, Urla ve Bodrum’da yapılacak. Türkiye Süpermoto Şampiyonası’na Uşak ve Sakarya üçer yarışla, Türkiye Drag Şampiyonası’na ise Konya 7 yarış ile ev sahipliği yapacak. Türki Sujeti Şampiyonası’da Sinop, Bodrum, Elazığ, Kastamonu ve Burdur’da organize edilecek.

2015 yılında Türkiye uluslararası şampiyonalara da ev sahipliği yapacak. Doğu Avrupa Motokros Şampiyonası’nın 3. Ayak yarışı 25-26 Nisan’da, Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası 16-17 Mayıs tarihlerinde Kastamonu’da ve Doğu Avrupa Ekstrem Enduro Şampiyonası’da 1-2 Ağustos tarihlerinde ülkemizde yapılacak. Transanatolia 22-29 Ağustos tarihlerinde, Sea to Sky’da 2-4 Ekim’de Antalya Kemer’de düzenlenecek.

Bu sezon Süper Enduro ve ATV yarışları da Türkiye Şampyonası adı altında düzenlenecek.

Kaynak :TMF
 

11.02.2015


      Anasayfa  |  İndirimli Ürünler  |  Üyelik Hakkında  |  Üyelik Sözleşmesi  |  Satış Sözleşmesi  |  Garanti ve İade  |  İletişim

                                                                                 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.